hakkımızda
hakkımızda

Hakkımızda;

Çalıkuşu Evden Eve Nakliyat 2008 yılında Gebze de kurulmuş ve geçen süre içerisinde de gerek profesyonel asansörlü evden eve nakliyat ve asansör kiralama konusunda gerekse hizmet kalitesi konusunda bölgenin en gelişmiş nakliyat firması haline gelmiştir. İsmi ile tescilli olan ilk ve tek nakliyat firması olma özelliğini göstermektedir. Çalıkuşu Evden Eve Nakliyat Kocaeli, Gebze, Çayırova, Darıca, Körfez, Hereke, Dilovası ile İstanbul Anadolu yakası merkezi ve diğer ilçeler de faaliyet gösteren kurumsal firmadır.

Bir aile şirketi olan Çalıkuşu Evden Eve Nakliyat her geçen gün müşterilerini de bu geniş ailenin içine katmakta ve büyüyerek yoluna devam etmektedir. Nakliyat konusunda profesyonelliği ve yaratıcılığı hiçbir zaman için bırakmayan firmamız sadece eşyalarınızı taşımıyor aynı zamanda sizin taşınma yükünüzü de hafifletiyor.

Asansörlü, Ambalajlı ve Sigortalı Nakliye Hizmetleri

Hakkımızda; Sizin Nakliyat evden eve taşıma işlemlerinde belli kurallar ve iş disiplini geliştirmiş olan kurumsal bir firmadır. Özellikle de uzun yıllardır aynı taşıma personeli ile çalışılması ve dünyadaki nakliye sektörünün takibi ile bölgede profesyonel ve kaliteli nakliye hizmetleri sunarken aynı zamanda bölge ekonomisini de göz önünde bulundurarak en uygun fiyatları sunmaktadır.

Çalıkuşu Evden Eve Nakliyat,  taşıma konusunda öncelikle araştırma ekipleri kullanmaktadır. Bu araştırma ekipleri taşınacak olan alanları, eşyaları ve diğer özellikleri taşıma gününden önce kontrol ederek nasıl bir taşıma politikası güdüleceği belirlenmektedir. Bu sayede de taşıma işlemleri önceden programlanmakta ve taşıma süresi çok kısa zaman aralıklarında sonlandırılmaktadır. Ayrıca asansörlü nakliye hizmetlerimizle de taşınmanın zor olduğu yapılarda 10. Kata kadar ulaşan asansörlü araçlarımızla hizmetlerimizi sunmaktayız.

Dünya Standartlarında Nakliye Çözümleri

Hakkımızda; Çalıkuşu Evden Eve Nakliyat olarak eşyalarınızın değerini biliyor ve buna göre bir eşya taşıma sistemi geliştiriyoruz. Özellikle de ambalajlı eşya taşımacılığı konusunda kendimize rakip tanımıyoruz. Çünkü kullandığımız ambalaj malzemeleri Avrupa standartlarında üretilen ve sadece nakliye hizmetlerinde kullanılan ambalaj malzemeleridir. Eşyalarınızı tamamen kapatan ve kırılmasını, çizilmesini önleyen ambalaj malzemelerimizin yanı sıra tüm eşyalarınızı sigortalamakta ve herhangi bir zarar durumunda eşyanızın ilk satış fiyatı sizlere sunulmaktadır.

Geniş araç filomuzla, marangoz ve tesisat ustası hizmetlerimizle ve son derece pratik evden eve nakliye hizmetlerimizle yıllardır aradığınız ve bulamadığınız nakliyat hizmetini sizlere sunmaktan Çalıkuşu Evden Eve Nakliyat Ailesi olarak gurur duyuyoruz.

Misyonumuz;

Hakkımızda; Her şeyden önce misyonumuz bu sektörde Marmara bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde ev taşıma sektöründe öncülük yapıp yeni teknolojiler geliştirerek müşterilerin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır. Diğer işletmelere örnek olan firmamız uzun yıllardan günümüze ev ve ofis taşıma alanında her zaman dünya kriterlerini göz önünde bulundurarak müşterilerine profesyonel ve kaliteli hizmet sunma çabasındadır. Bu konuda ülkemiz Avrupa ve uzak doğu ülkelerinin önüne geçmiştir. Taşınacak eşyanın ne kadar sorunsuz şekilde nakliyesi yapılırsa müşteri o kadar memnun kalacaktır. Hiç bir zaman bu durumu göz ardı etmeyen Çalıkuşu evden eve nakliyat gün geçtikçe örnek olmaya ve alanında öncü olmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz;

En büyük vizyonumuz gelişen İnternet teknolojisinde aracı web sitelerini ortadan kaldırıp sektörü alışılmışın dışında kaliteli bir seviyeye çıkarmak. Çoğu müşterinin muzdarip olduğu konuların başında fiyatın iş bitiminde artması, konuşulanın aksine değişmesi ve eşyaların düzenli sağlıklı bir şekilde taşınmamasıdır. Biz firma olarak zaman içerisinde büyüyebilirsek işi başka işletmelere ve şahıslara devretmek yerine kendi bünyemiz de büyük bir nakliyat ekibi kurup kontrolü kendimiz sağlamaktır. Vizyonumuzu gerçekleştirdiğimiz zaman ülkede bu sektör de gerçekten neler değişebileceğini herkes görmüş olacak. Doğru çalışma, kaliteli hizmet ile her zaman istediğiniz hedefe ulaşabilirsiniz.

Neden Çalıkuşu?

Hakkımızda; Çalıkuşu uzun yıllardır sektöründe içerisinde ev ve ofis taşımacılığı hizmeti veren bir işletmedir. Çalıkuşu evden eve nakliyatı tercih etmenizdeki en büyük etken eminin olun işimizi doğru ve temiz yapıyor olmamızdır. Standartlarımızın dışına çıkmadan işimizi her müşteriye karşı aynı kalitede yapıyoruz. Hizmet alan kişi ve/veya kurum bizim için önemli değildir. Nakliyat hizmetiniz sunduktan sonra bir teşekkür bize inanının paradan daha fazlasını veriyor, işletmemiz referans yöntemi ile gelişmekte ve büyümekte olduğu için her yeni müşterimiz den mutlu ve saygın bir şekilde ayrılmamız gün geçtikçe vizyonumuza daha fazla yaklaşmamız demektir. Size Çalıkuşu eveden eve nakliyat, ofisiniz eviniz olsun her hizmette memnun ayrılacağınızın garantisini verir, fiyatlandırma konusunda elinden geldiğince yarımcı olur, eşyalarınızın önemini en az sizin kadar bilir ve önlemini alır.

Bizimle çalışmak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Whatsapp, telefonla arayarak veya talep formunu doldurarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.